درباره ما

ما کی هستیم؟؟

گروه فیلمسازی و تبلیغاتی آرتیمان!!!

گروه فیلمسازی و تبلیغاتی آرتیمان با ادغام استودیو فیلم سازی وسعت خیال و استودیو طراحی و برنامه نویسی لونامون تبدیل به یک کانون فیلمسازی و تبلیغاتی کامل شد تا بتواند نیازهای فیلمسازی و تبلیغاتی مشتریانش را بهتر و حرفه ای تر تحت پوشش خود قرار بدهد.

گروه تبلیغات آرتیمان :

 ساخت محتوای تبلیغاتی (تیزر، فیلم، عکس، انیمیشن و… ) بدون استراتژی چه مقدار به کار می آید؟ گروه تبلیغات آرتیمان برای اطمینان از خوب بودن آینده نیاز به پیشرفت تمام گروه های شغلی را مد نظر دارد که با گذشت بیش از 10سال فعالیت در حوزه ی تبلیغات آرتیمان با چالش های گروه های شغلی مختلف آشنا شده است. دسترسی به مخاطب هدفمند، شناسایی بازار، انتخاب بستر پخش، طراحی کمپین های تبلیغاتی، تولید محتوای متناسب و… فرایندی بسیار هزینه بر و زمان بر برای گروه های شغلی است که آرتیمان با توسعه friendly AI  هوش مصنوعی بی ضرر در مارکتینگ امکان کاهش زمان و هزینه ها را همراه با درصد موفقعیت بیشتر فراهم ساخته است. مدیریت تحقیقات بازاریابی، تعین و تدوین استراتژی ارتباطی، طراحی و توسعه کمپین تبلیغاتی، پرورش و تولید ایده های خلاقانه، برنامه ریزی رسانه ای، تولید محتوا با استانداردهای بین المللی مهمترین تخصص هایی است که برای تبلیغات مورد نیاز است و مجموع اینها همه در آرتیمان یکجا گرد هم آمده است.

گروه فیلمسازی آرتیمان :

رشد و ارتقای دانش فیلم سازی و بهبود کیفی تولیدات سینمای کوتاه آرتیمان در بخش های (فیلم کوتاه، موزیک ویدیو، فیلم سینماتیک عروسی و…) با استاندارهای سینمایی فیلمنامه و سناریو نویسی، کارگردانی، تصویربرداری، تدوین، اصلاح رنگ، صداگذاری و آهنگسازی آرتیمان را به جایگاه ویژه ی رسانده است که همواره با به روزترین تجهیزات تصویربرداری، صدابرداری، حرکتی، نورپردازی بصورت خلاقانه در امر خدمت رسانی به شما موفق و سربلند بوده است.

استودیو وسعت خیال:
از  سال 1390 در حوزه “فیلمنامه نویسی، کارگردانی، تصویربرداری، عکاسی، تدوین، گرافیک رایانه” افتخار انجام پروژه های “موزیک ویدیو، سینماتیک عروسی، تیزر تبلیغاتی، موشن گرافی، عکاسی صنعتی، فیلم مستند، فیلم صنعتی و… “را برای برندهای معتبر از سرتاسر کشور دارد. در وسعت خیال تاکتیک با تدبیر به تحریر در می آید، محتوا خلاق ساخته میشود و هدفمند به مخاطب انتقال داده میشود، مهارت و دانش فیلمسازی مهترین پیش برنده وسعت خیال است.

استودیو لونامون :

استودیو طراحی و برنامه نویسی لونامون حاصل یک تفکر تحول گرا و زیبایی محور است. این گروه در سال 1392 با اهدافی بزرگ و آرمان گرایانه پا به عرصه طراحی گذاشته و از همان ابتدا با رویکردی انقلابی در زمینه طراحی و تبلیغات، توانسته است تا به امروز در این مسیر استوار و ثابت قدم باقی بماند. هدف ما رسیدن به جایگاهی فراتر از مرزهای کشور عزیزمان است. لونامون ارائه دهنده یک بسته کامل از خدمات و طراحی هاست. این بدان معنی است که ما با بهره مندی از بهترین کارشناسان، به مشتریان خود سرویس ها و خدمات بی نظیری را ارائه میدهیم

گروه تبلیغاتی آرتیمان

Shopping Cart