خبرگزاری

فروش، روابط عمومی و فروش

برج ها و مجتمع های تجاری

برخی از خدمات ما

گروه تبلیغاتی آرتیمان پیرو رزومه ی عملیاتی و نتیجه گیری موفق خود در حوزه ی "تبلیغات، روابط عمومی، دیجیتال مارکتینگ، انیمیشن سازی، فیلمسازی" برای برج و مجتمع های تفریحی، تجاری، اقامتی و مسکونی اعلام آمادگی جهت همکاری دارد. به برخی از پیشنهاد های همکاری بصورت حضور مستقل و برون سپاری برای "واحد فروش، فوت کورت، شهربازی، تالار، واحد های تجاری اداری و تفریحی" بصورت مختصر اشاره میگردد.
دانلود کامل متن

سینماتیک ودینگ

خدمات سینماتیک

طرح حمایتی

فیلمسازی آرتیمان در راستای حمایت از عروس و داماد ها طرح حمایتی سینماتیک ودینگ را در تاریخ تیر ماه 1400 آغاز نموده است که در آن شرایطی را فراهم می آورد تا هر زوجی توانایی آن را داشته باشند که فیلمی حرفه ای را بدون دغدغه های کیفی و مالی تولید نمایند.
دانلود کامل متن

همکاری

استخدام و دورکاری

نحوه همکاری

گروه تبلیغاتی و فیلمسازی آرتیمان از شما هنرمندان عزیز که دارای پشـت‌کار و علاقه‌مند به دور کاری در دنیای اینترنت هستید، دعوت به همکاری میکند.
دانلود کامل متن

فروش آنلاین پوشاک

تولیدی های پوشاک

خلاقیت و نو آوری در فروش

گروه تبلیغاتی آرتیمان طی تحقیقات بازار و ساخت ویدیو های تبلیغاتی بسیار در ضمینه ی پوشاک و موفقعیت در رزومه اجرایی این صنعت پر رونق در حوزه های برندینگ، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت، تولید محتوای، کمپین تبلیغاتی برای متقاضیان مبلغ 4 میلیون تومان وام بدون بهره در نظر گرفته است . در صورت تمایل با گروه تبلیغاتی و فیلمسازی آرتیمان در ارتباط باشید.
دانلود کامل متن

انیمیشن

سرمایه گزاری در تولید انیمیشن

خلاقیت در تولید

چگونه می توانید مطمئن باشید که گروه فیلم و انیمیشن سازی آرتیمان ارزش سرمایه گذاری را دارد؟ کاریکاتورهای متحرک گروه انیمیشن سازی آرتیمان را تماشا کنید کارتون هایی که منحصر به فرد و خوب ساخته شده اند، سرمایه گذاری در فیلم های انیمیشن آرتیمان می تواند سود خارق العاده ای را برای یک عمر به همراه داشته باشد.
دانلود کامل متن
Shopping Cart